Відкрити меню

Лист-вітання. Зразки листів-привітань

Зразки листів-вітаннь

Лист-вітання – некомерційний вид ділового листування, який може бути адресований конкретній людині, групі осіб або установі, з метою висловити привітання чи напутні побажання в зв’язку з якою-небудь подією: ювілейною датою, днем народження, присвоєнням звання, отриманням нагороди, призначенням на посаду і т.д. Вітають і з приводу безлічі міжнародних та державних (Новий рік, День незалежності, 8 Березня та ін.), релігійних (Різдво, Великдень, Вознесіння і т.д.), професійних і корпоративних свят, важливих подій в особистому житті.

Для написання листа-вітання особливих вимог не передбачено. Його складають у довільній формі, з огляду на індивідуальні вподобання і спрямованість свята. Сенс будь-якого привітання – це щире вираження захоплення, уваги, сердечності, щоб адресат усвідомив, що він дійсно дорогий і необхідний.

Написання листа привітання близькій людині не має викликати труднощів, так як в цьому випадку ви конкретно знаєте, що хотів би почути адресат. Набагато складніше написати листа офіційній особі.

Пересічні вірші або банальні рядки, знайдені в інтернеті, навряд чи сподобаються. Кожному хочеться прочитати індивідуальне привітання, звернення саме до нього. Тим неприємніше, якщо лист – це просто розсилка, а текст складений «під копірку», в якому змінені лише імена і дати. Така формальність не викличе у адресата позитивних емоцій, він зрозуміє, що відправник не потрудився приділити йому час.

Правила оформлення листа-вітання

Лист має бути написаний від першої особи зі зверненням на Ви і прикметником «шановний». Текст не повинен бути безликим і нудним, але без панібратства. Не використовуйте абревіатуру, сленг, слова типу «самий-самий», «супер», «класний» і т.п. Просто проявіть вдячність адресату, розділіть з ним радість події і висловіть побажання ненудними фразами. Навіть якщо ви використовуєте вітальні цитати із засобів масової інформації, спробуйте перефразувати, інтерпретувати їх під свою ситуацію.

Зупинимося на деяких способах зробити лист-привітання оригінальним та неповторним.

Перше враження від листа залишає його дизайн. У нинішніх сучасних організацій для цих цілей розроблено Брендбук – новомодний внутрішньокорпоративний документ. Він містить основні елементи стилю компанії – палітру кольорів, логотип та інші символи (згадайте зелений колір відомого банку, хижака спортивної фірми, логотип гіпермаркету, знамените яблуко). Така символіка може бути використана і в листах-вітаннях. Для економії часу і коштів їх можна замовити у вигляді наклейок. Відправника такого листа одержувач ідентифікує зразу.

Адресату приємно буде отримати привітання на листівці ручної роботи. Вона повинна бути тематичною і відповідати святу чи події. Її дизайн – виключно ваша фантазія. Такі листівки можна замовити в спеціальних магазинах, у майстрів, на сайтах.

Ще один вид листа-вітання – електронна листівка. Це, мабуть, найзручніший варіант привітання. Для її створення потрібно близько десяти хвилин часу, щоб в електронний шаблон вставити текст, картинку чи анімацію.

Сувенірна поштова листівка теж має місце в діловій кореспонденції. Найчастіше це картка, інкрустована тисненням, рамкою і іншими прикрасами. Її потрібно просто заповнити необхідним текстом власноруч.

Лист-привітання не реєструється і номер йому не присвоюється.

Пам’ятайте! Флеш-листівки, привітання з прихованою рекламою, додатками, коміксами – все це залиште для особистого листування з друзями і близькими. Привітання в діловому листуванні – офіційне, що передбачає дотримання субординації.

 

Зразок листа-привітання з Новим Роком та Різдвом

Компанія «ТопВіпСвіт» від щирого серця вітає Вас з новорічними святами!

В минулому році ми розпочали наше співробітництво, покращили якість продукції, збільшили обсяги виробництва і разом досягли нових вершин.

Віримо, що і в Новому році наше співробітництво допоможе разом піднятися ще на декілька щаблів вище.
Щастя Вам, процвітання, міцного здоров’я і благополуччя!

З Новим Роком та Різдвом!

Директор ТОВ «ТопВіпСвіт» Шевченко Т.Г. Шевченко

 

Лист-вітання з ювілеєм фірми

Прийміть наші вітання з 20-річчям компанії «БудПроект»!

З самого моменту заснування ТОВ «БудПроект» незмінно досягала усіх поставлених перед собою цілей і ставала тільки успішнішою та сильнішою. Здатність бачити перспективу, навіть у складні для бізнесу економічні часи, дозволяє компанії протягом багатьох років успішно вести свої справи, налагоджувати нові зв’язки з закордонними інвесторами, і чесно та вигідно співпрацювати з партнерами.

Ваші кроки зважені, ризик виправданий, а успіх цілком заслужений! Ми цінуємо наше з вами співробітництво і тривалі партнерські відносини. Бажаємо компанії «БудПроект» подальшого процвітання та сміливих кроків, які допоможуть компанії досягти нових висот!

З повагою, ТОВ «Гарант-Інвест»

 

Зразок листа-вітання з днем народження

Шановна, Галино Степанівно!

Прийміть наші найщиріші вітання і найкращі побажання з Днем народження!

Від щирого серця бажаємо щастя, міцного здоров’я, нових творчих ідей, довгих років життя, благополуччя в родині і завжди відмінного настрою. Успіхів у Вашій цікавій роботі.

Бажаємо Вам нових викликів і успіхів у їх виконанні, цікавих завдань і творчих ідей, невичерпної енергії, удачі і відкритих горизонтів для здійснення всіх задумів!

© 2024 · Безкоштовні зразки заяв та документів.
Використання матеріалів сайту можливе лише при наявності гіперпосилання на pozovna.in.ua.
Форма зворотнього зв'язку