Відкрити меню

Зразки супровідних листів до резюме

Супровідний лист – це лист, який надсилається разом з документами, найчастіше він додається до резюме. В Україні практика надсилання супровідного листа тільки набуває популярності, у Європі ж це є загальноприйнятим правилом ділової етики.

Зразки супровідних листів

Головна ціль такого листа – зацікавити роботодавця, та виділити себе серед інших потенційних кандидатів на вакансію. Тому дуже важливо підійти до написання тексту з усією відповідальністю. Використовуйте готові зразки супровідних листів, для складення свого змістовно правильного листа.

Зразок супровідного листа юриста

Доброго дня, шановний Олександр Валерійович!

На вашому сайті pozovna.in.ua я дізнався, що у Вашій компанії відкрита вакансія юриста. Ознайомившись з переліком вимог до кандидата, я прийшов до висновку, що можу претендувати на цю вакантну посаду. Враховуючи мій досвід роботи в юриспруденції (більше 12 років), я зможу ефективно виконувати всі поставлені переді мною завдання та обов’язки.

Більш детальну інформацію про мої професійні навички та попередній досвід роботи, Ви зможете знайти в доданому до цього листа резюме. Чекаю від Вас запрошення на співбесіду, щоб відповісти на всі Ваші питання, розповісти більш докладно про свій професійний досвід роботи та можливий потенціал.

Дякую Вам за увагу до моєї кандидатури.

З повагою, Шевченко Віктор Семенович

 

Зразок супровідного листа на посаду бухгалтера

Вітаю,

Мене звати Васюківська Олена, у відповідь на вашу вакансію бухгалтера, яка розміщена в газеті “Робота та Київ”, пропоную розглянути мою кандидатуру.

Я маю профільну вищу освіту. Останні 10 років працювала бухгалтером на фабриці з виготовлення паперу (загальний бухгалтерський стаж роботи 16 років). В мої службові обов’язки входили: (перелік службових обов’язків).

До листа додане моє резюме. Буду дуже вдячна, якщо Ви не залишите його без уваги.

Якщо Вас зацікавить моя кандидатура, буду рада відповісти на всі Ваші запитання особисто по телефону або на співбесіді.

З повагою, Васюківська Олена.

Телефон: 000 000 000

 

Зразок супровідного листа до резюме студента

Доброго дня,

Мене звати Олексій Загородський. На сайті з пошуку роботи robota.ua я знайшов відкриту вакансію на посаду web-програміста і хотів би запропонувати вам свою кандидатуру.

Я студент 3-го курсу КПІ, вчуся на спеціальності системного програміста. Досвіду роботи поки не маю, але останній рік займаюся розробкою сайтів та web-додатків. Я маю знання та навички в програмуванні (вказати мови програмування), розуміюся в основах дизайну, та добре володію англійською мовою (рівень володіння мовою). Комунікабельний, працьовитий та здібний.

Так як я навчаюся, то зможу приділяти роботі 3-6 годин в день, працювати у вихідні дні, а з 4 курсу, планую перейти на заочну форму навчання.

З вашою компанією я знайомий з 2016 року, побачивши деякі з ваших додатків на студентській науковій конференції. З того часу, я загорівся бажанням працювати у Вас в команді.

Прошу ознайомитися з моїм резюме, яке прикріплено до листа, а також з моїми роботами, які знаходяться за посиланням (web-адреса).

Чекаю на вашу відповідь.

З повагою, Олексій Загородський.

 

Загальна структура супровідного листа

Зразок загальної структури супровідного листа

Загальна структура супровідного листа до резюме виглядає наступним чином:

Привітання

Це невелика, але дуже важлива та обов’язкова деталь, яка перш за все говорить про вашу вихованість. Для ділового листування варто обирати такі варіанти як: «Здрастуйте», «Добрий день», «Вітаю», тощо.

Варіанти типу «привіт» – це неформальне спілкування, тому в діловому листуванні вони недоречні.

Вакантна посада

Вкажіть на яку вакантну посаду претендуєте, та звідки ви про неї дізналися. Продемонструйте свою зацікавленість в отриманні роботи, але не пишіть довгих текстів. Досить кількох речень, щоб розповісти про те, чому вам сподобалася ця вакансія, чим приваблює фірма чи компанія, і чому ви зацікавлені в цій роботі.

Досвід роботи

Зробіть акцент на своїх професійних досягненнях, знаннях та навичках роботи. Коротко розкажіть про те, чого вам вдалося досягти на попередніх місцях роботи, з ким ви працювали і чим займалися. Простіше кажучи, факти, наведені вами, повинні самі по собі бути доказом того, що ви відмінний фахівець.

Заклик до дій

Закликайте роботодавця вивчити вас докладніше використовуючи фрази:

  • Більше деталей ви знайдете в моєму резюме.
  • З радістю відповім на будь-які ваші питання.
  • Буду вдячний, якщо ви зможете мені зателефонувати.
  • Якщо вам цікаво, готовий надіслати рекомендації з попередніх місць роботи.
  • Більш докладну інформацію про мої професійні навички, ви знайдете в доданому до листа резюме.

 
Завершення листа

В кінці супровідного листа подякуйте, за увагу до вашої кандидатури:

  • Дякую за увагу до моєї кандидатури;
  • З найкращими побажаннями, (ПІБ);
  • З повагою, (ПІБ).

 

Не забудьте додати до листа своє резюме та рекомендації. Наші зразки, та ці прості, але дуже дієві прийоми, повинні допомогти вам в отриманні роботи.

© 2024 · Безкоштовні зразки заяв та документів.
Використання матеріалів сайту можливе лише при наявності гіперпосилання на pozovna.in.ua.
Форма зворотнього зв'язку