Відкрити меню

Зразок розписки про передачу і отримання грошей за нерухомість

Для чого потрібно брати розписку у продавця нерухомості про отримання коштів? Для того, щоб не втратити і гроші, і житло, що буває з деякими невдачливими покупцями.

Припустимо, ви купили квартиру, будинок або заміську ділянку. Витратили багато часу на накопичення необхідної суми, пошук і перегляд оголошень, вибір житла, підготовку документів… знайдена нерухомість вас повністю влаштовує: район найкращий, господар самий привітний, юридична чистота не підлягає сумніву, займати житлоплощу можна хоч завтра, потрібно лише залишити необхідну суму в банківській комірці, оформити у нотаріуса договір з власником і здати на реєстрацію необхідні документи. Що може піти не так?

Розписка про передачу і отримання грошей за нерухомість

І ось всі перепони подолані, гроші віддані, договір підписаний, квартира, здавалося б, – у вашій власності! Але не встигли ви її обжити і облаштувати, як вас просять з’явитися до суду. І з’ясовується, що там вас чекає той самий «привітний» господар, який стверджує щось неймовірне: грошей ви йому не давали, прав на житло не маєте, а отже, повинні бути негайно виселені.

Тут ви починаєте обурюватися, захищати свої права і доводити право власності на квартиру, але маєте всі шанси втратити житло, не отримавши назад виплачених коштів. Договір з вашим підписом і підписом продавця, свідоцтво про оренду сейфової банківської комірки, свідки здійснення угоди, а також справедливість, яка здавалося б, виступає на вашому боці, на жаль, не є гарантією того, що справа буде виграна. Хоча, звичайно, ви маєте можливість подати зустрічний позов, кілька років з’являтися в суд із завидною періодичністю і наполягати на своєму. Але ви не маєте головного – розписки від продавця, яка свідчить про те, що всі належні йому гроші він отримав. Ви впевнені у своїй сумлінності і в тому, що закон на вашому боці. Однак факт залишається фактом – розписки у вас на руках немає, а отже, закон не так впевнений у вашій сумлінності.

РОЗПИСКА

Я, Курнікова Валентина Степанівна, 6 червня 1991 року народження, паспорт серії НЕ № 000000, виданий Чигиринським РВ УМВС України в Черкаській області 10.09.2007 року, зареєстрована та проживаю за адресою: м. Київ, вул. Яблунева, буд. 2, кв. 22, отримала від Фесюк Вікторії Анатоліївни, 16 жовтня 1992 року народження, паспорт серії АА № 000000, виданий Рівненським МВ УМВС України в Рівненській області 26.11.2008 року, зареєстрована та проживаю за адресою: м. Киїів, вул. Вишнева, буд. 3, кв. 3, грошові кошти у сумі 160000 грн. (сто шістдесят тисяч гривень) за договором від 10 січня 2019 р., за продану мною двокімнатну квартиру за адресою: м. Київ, вул. Грушева, буд. 1, кв. 13.

Оплата проведена в повному розмірі. Претензій до Фесюк Вікторії Анатоліївни не маю.

10 січня 2019 року Підпис Курнікова Валентина Степанівна

Розписка написана в присутності свідків:

1. Бардиш Тетяни Григорівни, 15 серпня 1983 року народження, паспорт серії КК № 000000 виданий Красногвардійським РВ ГУ МВС України в Криму 23 грудня 2006 року, яка зареєстрована та мешкає за адресою: м. Київ, вул. Грушева, буд. 1, кв. 16, яка підтверджує факт передачі грошових коштів.

Бардиш Т.Г. Підпис

2. Єршової Олени Віталіївни, 9 липня 2000 року народження, паспорт серії ПП № 000000 виданий Жовтневим РВ МУ ГУМВС України в Харкiвськiй області 21 серпня 2016 року, яка зареєстрована та мешкає за адресою: м. Київ, вул. Грушева, буд. 1, кв. 57, яка підтверджує факт передачі грошових коштів.

Єршова О.В. Підпис

© 2024 · Безкоштовні зразки заяв та документів.
Використання матеріалів сайту можливе лише при наявності гіперпосилання на pozovna.in.ua.
Форма зворотнього зв'язку