Відкрити меню

Зразок заяви про залишення позовної заяви без розгляду

Для випадків, коли є необхідність залишити позовну заяву без розгляду, Статтями 43 та 257 Цивільного процесуального кодексу України передбачено можливість закінчити провадження у справі без ухвалення судового рішення. Для цього необхідно подати заяву про залишення позовної заяви без розгляду. Зразок такої заяви представлений нижче.

Також зазначимо, що після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, особа, позов якої був залишений без розгляду, має право на повторне звернення до суду.

До __________ районного суду м. ___________,
адреса:_______________

Позивач: ____________ (П.І.Б позивача),
код, адреса для листування:
_____________________________
тел.: _____________,
ел.адреса: відсутня

Відповідач: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО _____(повна назва), (індекс)___, адреса_________________, код _______, тел: ______________,
факс: _______. Email: ___________

Суддя (ПІБ судді)
Справа №: ___/____/__

ЗАЯВА
про залишення позовної заяви без розгляду

В провадженні суду перебуває справа за позовом (П.І.Б Позивача) до ПАТ ____________(повна назва ПАТ), про скасування наказу про оголошення догани.

Користуючись правом наданим п. 5, ч. 1, ст. 257 ЦПК України прошу суду залишити позов без розгляду та повернути його позивачу.

«__» вересня _____ року        П.І.Б Позивача

Більше готових зразків знаходяться в розділі зразки позовних заяв. Підіберіть найбільш оптимальний приклад для вашого конкретного випадку.

© 2024 · Безкоштовні зразки заяв та документів.
Використання матеріалів сайту можливе лише при наявності гіперпосилання на pozovna.in.ua.
Форма зворотнього зв'язку